Aktywny senior

 

Ciekawe pomysły dla seniorów co zrobić ze swoim wolnym czasem i jak korzystać z życia.

W zasadzie kiedy mówimy, że ktoś jest już seniorem? Od urodzenia wnucząt, od osiągnięcia wieku emerytalnego? Teleopieka24.pl przełamuje stereotypy starości. Nasz blog jest skierowany nie tylko do seniorów, ale także do ich rodzin i bliskich. Wszystkim chcemy udowodnić, że senior jest trendy senior jest cool, że starość nie jest tematem tabu, że w podeszłym wieku liczy się to na ile się czujemy,a nie na ile wyglądamy bądź w rzeczywistości mamy lat. 50+ czy 60+ nie jest żadnym wyznacznikiem ograniczającym naszej życiowe aspiracje. Może i połowę życia mamy za sobą, ale ciągle możemy być aktywni fizycznie, towarzysko, a nawet zawodowo jeżeli tylko chcemy.

Nie gonimy za młodością, nie tęsknimy za nią, nie zgadzamy się z wykluczeniem społecznym ludzi starszych!

Na Teleopieka24.pl dowiecie się jak dbać o zdrowie, aby ustrzec się przed chorobami serca. Będziemy propagować zdrowy, seniorski tryb życia. Przeczytacie tutaj o tym, co jest w modzie wśród seniorów, jakie aktywności fizyczne polecają lekarze. Nasze artykuły zostaną poświęcone także tematyce e-zdrowotnej. Dowiecie się jak można w dzisiejszych czasach skutecznie się leczyć i dbać o swoje bezpieczeństwo przy wykorzystaniu telemedycyny. Napiszemy też jak seniorzy radzą sobie z nowoczesną technologią, komputerami i telefonami komórkowymi :)

Na naszą starość pracujemy przez całe życie dlatego życzymy wszystkim czytelnikom bez względu na wiek dużo pogody ducha i zdrowia. Dbajcie o siebie.

Życzymy udanej lektury i zachęcamy do aktywności.

aktywny senior

Share